Oferta

Oferta

Okresowa kontrola stanu technicznego budynku niżej prezentowany zakres usług może być modyfikowany i w zależności od potrzeb naszych klientów każdorazowo uzgadniany i dostosowywany do powierzchni budynku, jego stanu technicznego, oczekiwań zarządów i właścicieli lokali.

Oferowana stawka, jak i zakres usług podlega negocjacji i uzależniona jest od indywidualnych potrzeb Wspólnoty Mieszkaniowej, zleconych do wykonania zadań normatywnych i ponad normatywnych, oczekiwań właścicieli i możliwości danego obiektu. W oferowanej usłudze może zawierać się obsługa księgowa nieruchomości. z której można zrezygnować lub uzgodnić jej zawężony lub rozszerzony zakres.

W celu podwyższenia standardu jakości proponowanych przez nas usług uruchomiliśmy bezpłatną usługę Lokale Net firmy MM Soft, która umożliwia mieszkańcom na bieżąco 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie informacji przez Internet.

Demo: http://mmsoft.com.pl/lokalnet.htm login: 0-3-117, hasło: aaa

    Usługa ta umożliwi Państwu:
  • dostęp do bieżących informacji dotyczących funkcjonowania Państwa Wspólnoty Mieszkaniowej
  • sprawdzenie swojego salda (sumarycznie lub z wyszczególnieniem wszystkich naliczeń, rozliczeń i wpłat)
  • przeglądanie wykazu swoich opłat na pokrycie kosztów zarządu nieruchomością
  • sprawdzenie swojego ostatniego rozliczenia opłat
  • przeglądanie historii swoich odczytów urządzeń pomiarowych
  • wprowadzenie odczytów urządzeń pomiarowych zamontowanych w swoim lokalu

 

Wyrażamy nadzieje i przekonanie, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości z Państwa strony jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem w celu wyjaśnienia, omówienia i udzielenia kompleksowej i szczegółowej informacji związanych z naszą ofertą.